Оптичні патчкорди

Оптичні патчкорди

Для підключення функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання між собою і до оптичного розподільного обладнання (кросу) використовується спеціальний кабель - оптичний патч-корд. Він є відрізком волоконно-оптичного кабелю, який з обох сторін окінцьований оптичними роз'ємами. Роз'єми можуть бути самого різного типу LC, SC, FC, ST і т.д.) та в різних комбінаціях.

В залежності від застосування може виготовлятися з використанням многомодового або одномодового волокна. Відповідно це відображається в буквено-цифровому і кольоровому маркуванню оптичного патч-корду. Наприклад, оптичний патч-корд, в якому використовується багатомодове волокно, має зовнішню захисну оболонку оранжевого кольору, а з одномодовим - жовтого. Також можливе застосування волокна з зменшенними втратами на вигинах стандарту G657A. Такий патч-корд має позначення Cor-X Flex.

Характеристики оптичних патчкордів:

Для виготовлення оптичних патчкордів використовується патчкордовий оптичний кабель діаметром 3 або 2 мм (з роз'ємами типу LC використовується кабель діаметром 2 мм), в якому волокно знаходиться в захисному буферному покритті діаметром 0,9 мм. Буферне покриття необхідне для запобігання пошкодження волокна при сильних вигинах. Крім того, поверх буферного покриття розташований шар арамідних волокон, що підвищує механічну міцність і захист від стискаючого навантаження.

Зовнішнє захисне покриття виконано з полівінілхлориду. Цей матеріал відрізняється хорошою гнучкістю, що важливо для з'єднувальних шнурів, але найважливіша його перевага полягає в тому, що він відповідає вимогам пожежної безпеки, що пред'являються до організації кросу і прокладки кабелів всередині будівель. За замовленням в якості матеріалу зовнішньої оболонки можливе застосування LSZH (Low Smoke Zero Halogen) пластикату.

Дуплексний патчкорд застосовується в жорстких умовах експлуатації з високою ймовірністю великих механічних навантажень - так званий армований оптичний патч-корд.

Стандартно патчкорди мають довжину 1, 3, 5 або 10 м, але по бажанню замовника можливо їх виготовлення будь-якої довжини.

На сторінці:
Сортувати:

Оптичний патч-корд Cor-X LC / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex

Одномодовий оптичний патч-корд типу Duplex із конекторами LC/UPC. Довжина моделі складає 1 метр...

49 грн

Оптичний патч-корд Cor-X LC / UPC-LC / UPC SM 1м Duplex

Одномодовий оптичний патч-корд типу Duplex із конекторами LC/UPC. Довжина моделі складає 1 метр...

62 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Патч-корд оптичний FC/UPC - FC/UPC Simplex 3м. (Singlemode), Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/12..

82 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Опис товару Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 мPatchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м&nbs..

37 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Опис товару Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 мPatchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м&nbs..

33 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

Патч-корд оптичний FC/UPC - FC/UPC Simplex 3м. (Singlemode), Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/12..

103 грн