Блок живлення Hikvision DS-2PA1201-WRD(STD)
вхідна напруга 170-240В, вихідна напруга 12 В / 1А; захист по струму / короткого замикання / перенапруги; вологозахищений корпус; -30 ° C - 70 ° C; 156 х 114 х 45 мм