Маршрутизатор (Роутер) Netis W1

Маршрутизатор (Роутер) Netis W1

Опис

Сучасний роутер допоможе без зусиль влаштувати високошвидкісну внутрішню мережу і убезпечити її від зовнішніх загроз. При цьому перед оформленням замовлення варто враховувати, що хоча сучасні моделі Wi-Fi маршрутизаторів багатофункціональні, краще купувати прилад з урахуванням конкретних завдань користувача і планованного навантаження. Якщо вам знадобився сучасний домашній вай фай роутер, варто звернути увагу на модель Netis W1. Як і інші бездротові з Wi-Fi Wi-Fi маршрутизатори, він допоможе без зусиль підключити до внутрішньої мережі необхідну кількість периферійних пристроїв простим методом. До того ж, для моделі характерний широкий функціонал на стіну, веб-інтерфейс, брандмауер (Firewall), підтримка VPN (віртуальних мереж), режим моста, DHCP сервер і стильний вид.

Версії Wi-Fi

Wi-Fi роутер Netis W1 працює за протоколом Wi-Fi Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) 2,4 ГГц. Це актуальний режим для більшості сучасних гаджетів.

Особливості синхронізації і додаткові порти

Для підключення до інтернету передбачений інтерфейс WAN Fast Ethernet. Крім того, в вай фай маршрутизаторі є слоти:

  • LAN (RJ-45) – 2-порта;
  • USB – Немає.

Тому ви швидко підключитє всі необхідні електронні пристрої.

Безпека даних

Захист внутрішньої мережі гарантує протокол . Це більш ефективне шифрування в порівнянні з вже не актуальним поколінням WEP. Новий стандарт написаний спеціально для підвищення захисту внутрішніх мереж.

Кількість антен вай фай роутера Netis W1

Wi-Fi маршрутизатор Netis W1 – пристрій з зовнішньою антеною. Всього встановлено 2 антени. Відповідно, можете не хвилюватися про рівень сигналу навіть в приміщеннях з товстими стінами.

Де купити Wi-Fi роутер Netis W1

В онлайн-магазині AKS ви можете за доступною ціною придбати маршрутизатор Netis W1 та інші популярні моделі вай фай роутерів. У разі необхідності наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором і оформлять швидку доставку в будь-який населений пункт України. А в Києві можна підійти в пункт самовивозу самостійно або оформити доставку кур'єром.

Інтерфейси
LAN 10/100Base-T2
WAN 10/100Base-T1
Загальні параметри
Кількість Антен2
Рабочий диапазон частот, MHz2.4
Стандарт передачі даних802.11 b/g/n
Швидкість передачі даних, Mbit/s300

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Переглядів: 16
  • Модель: W1
  • Наявність: 100
  • 492 грн
Швидкий заказ
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.

Теги: router, wifi router, вайфай, вай-фай, роутер