Кабель вита пара зовнішній KLM 4х2х0.50 305м PE

New Кабель вита пара зовнішній KLM 4х2х0.50 305м PE

Кабель вита пара 5е неекранований (UTP) для зовнішньої прокладки. Вита пара китайського виробництва компанії KLM має в своїй основі мідний провідник діаметром розрізу – 0,5 мм. Кабель складається з 4 витих пар (2 провідника в парі) і силового елемента – сталевого дроту. Зовні кабель має міцну оболонку з полівінілхлориду (ПВХ). Вита пара призначається для прокладки під відкритим повітрям в підземних і надземних комунікаціях. Кабель відмінно захищений від проникнення вологи, екстремально-високих і низьких температур, фізичних навантажень і маніпуляцій, а також від гризунів. Забезпечує мережеве з’єднання елементів в СКС і телекомунікаційних системах. Рекомендується для застосування в мережі зі стандартами передачі даних на швидкості 1 Гбіт / с.

Бухта кабелю – 305 метрів. Вита пара в разі необхідності може підлягати повторній експлуатації або тривалого зберігання, при цьому кабель зберігає всі свої базові технічні властивості і характеристики.

Вита пара від китайського виробника компанії KLM ви можете придбати у нас за ціною нижче ринкової. Кабель високої якості, зроблений відповідно до основних стандартів якості. Якісна вита пара за низькою ціною!

Кабель Вита пара
Бухта, м305
Діаметр жили0.50
ЕкрануванняUTP
Кількість жив, шт8
Категорія
МатеріалБіметал
Наявність тросаНемає
ОболонкаПоліетилен
Тип кабеляЗовнішній

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Переглядів: 28
  • Модель: KLM 4х2х0.50 305м PE
  • Наявність: 99
  • 1 763 грн
Швидкий заказ